Windstal
Stale narzędziowe na zimno, stal nierdzewna, stale kołowe, stale do ulepszania

SIŁOWNIE

Energetyka wiatrowa jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów energetyki niekonwencjonalnej na świecie. Jednak w Polsce udział energii produkowanej z wiatru jest wciąż mały, zwłaszcza w porównaniu do krajów zachodnich.

Biorąc pod uwagę korzystną lokalizację naszej firmy pod względem zasobów energetycznych wiatru oraz zaplecze finansowe, w 2006 roku podjęliśmy działania zmierzające do wykorzystania tych czynników, budując elektrownię wiatrową. W celu zwiększenia uzyskiwanej mocy, w kolejnych latach powiększyliśmy ich liczbę, tworząc tzw. farmę wiatrową. Dołączyliśmy do grona koncesjonowanych wytwórców energii, zwiększając znaczenie alternatywnych źródeł energii.

Do pozytywnych aspektów i zalet tego źródła energii należą:

  • pełna odnawialność energii wiatru, a co za tym idzie możliwość wykorzystania jej w nieograniczonym czasie
  • możliwość decentralizacji poszczególnych siłowni, prowadząca w efekcie do zmniejszenia strat przemysłu energii
  • stosunkowo niskie koszty jednostkowe pozyskiwania energii, które w obecnej chwili niewiele są wyższe od jednostkowych kosztów energii uzyskiwanej w elektrowniach konwencjonalnych
  • jest ona ekologicznie czysta, gdyż jej wytworzenie nie pociąga za sobą spalania żadnego paliwa.
 

NASZ ADRES

Adres:
ul. Rolna 6A
62-613 Osiek Mały
Tel.: +48 63 26 10 439
Fax: +48 63 27 17 212
Tel. kom.: 693 204 111
Internet: www.windstal.pl
E-mail:

MAPA DOJAZDU

POKAŻ MAPKĘ

WYKONANIE

Copyright (C) 2014 by Windstal.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez
Strony internetowe Webla.pl

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.